НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ

НАВЧАЙСЯ І ПРОГРАМУЙ
  • Прикладна інформатика

    Цілий світ, з ранку до вечора, перебуває в соцмережах, додатках та на сайтах – і саме вони є твоїм ігровим майданчиком. Завжди буде більше людей, які споживатимуть контент, ніж тих, хто може створювати платформи для його поширення. Стань розробником, який визначатиме алгоритми соціальних мереж, програмуватиме ті, найбільш завантажувані аплікації, створюватиме штучний інтелект, який змінить наше сприйняття реальності або захистить системи від хакерів. Вивчай прикладну інформатику та створюй технології майбутнього.
    ПРО НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ:
    Ми навчимо тебе усього що стосується програмування, операційних системи та систем баз даних, алгоритмів збору чи обробки даних. Після закінчення навчання, ти зможеш програмувати в C, C++, Java, Pythone, HTML5, PHP, Javascript та Ajax (але те, що завдяки цьому знайдеш хлопця/дівчину обіцяти тобі не можемо). Сьогодні жодна компанія не може обійтися без хорошого CRM-ка, спеціаліста в розв’язанні хмарного завдання чи кваліфікованого кіберзахисника – прихильників на ринку праці точно будеш мати достатньо.

    Наші випускники часто працюють у технологічних компаніях як спеціалісти з ІТ-безпеки чи ІТ-архітектори, проте більшість із них кодують веб-сайти, додатки та ШІ в стартапах, про які ти напевно вже чув. Станьте одним із них і подай заяву. Просто зроби ІТ.
  • Інформаційні та комунікаційні технології

    Коли б кожен, хто щодня користувався мобільними пристроями, зареєструвався на цю навчальну програму, ми б уже жили у світі, такому як з StarTrek. Персональні помічники, розумні будинки, автопілотні транспортні засоби, цифрові мережі. Вивчення програми «Інформаційні та комунікаційні технології» призначене для тих, хто хоче розуміти принципи комунікації детально і поверхнево. Відкрий двері та скористайся широкими можливостями використання сучасних комунікаційних пристроїв. Отримані знання дозволять тобі глибше зрозуміти всі сфери роботи з мультимедійними сигналами. Від принципів обробки голосу, зображення чи іншого сенсорного сприйняття, через передачу їх за допомогою бездротових чи оптичних мереж, аж до застосування їх в сучасних мультимедійних аплікаціях. Тому що для тих, хто повідомлення проситає і не відписує на нього , є спеціальне місце!
    ПРО НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ:
    Не має значення, що тебе більше цікавить: стиснення зображень, будова мережевої інфраструктури. чи системи автономних транспортних засобів. Навички та знання, які отримаєш, зможеш застосувати в компаніях, що займаються інформаційно-комунікаційними технологіями, мультимедійними послугами чи складними ІТ-системами. Якщо знаєш, що тобі не потрібно турбуватися про 5G, зареєструйтеся на начальну програму «Інформаційні та комунікаційні технології» і будь тим, хто нарешті винайде телепорт.
  • Робототехніка та кібернетика

    Як працює безпілотний літак. голосовий помічник, автоматичний порохотяг чи робот, які допомагають дітям з аутизмом набути соціальних навичок? Запитай в Інституті робототехніки та кібернетики, там усі це знають.
    ПРО НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ:
    Якщо очікуєш, що ми навчимо тебе як керувати світом за допомогою машин, тоді ми тебе розчаруємо. Ми не будемо готувати тебе тут до жодного апокаліпсису . Однак у робототехніці та кібернетиці ми передамо знання про роботу та програмування систем автоматизації, завдяки яким працюють транспортні системи, енергетична інфраструктура чи охорона здоров’я. Ходімо з нами проектувати виробничі процеси, створювати мобільні додатки, будувати роботів, програмувати й підтримувати стеми промислової інформатики… і коли при цьому всьому залишиться вільний час на війну роботів, марафони Matrix та конкурси. то квитки на Comic-Con, всього доброго.
  • Ядерна та фізична інженерія

    Більшість електричної енергії, що виробляється та споживається в Словаччині, вироблена з ядер атомів. Розуміння фізичної природи походження та взаємодії різних видів випромінювання з речовини, дозволяє ефективно захистити від її потенційно шкідливого впливу, але також і дозволяє використовувати її в охороні здоров’я. Це відкриває нові горизонти спостережень за явищами та структурами, невидимими для людського ока. Дослідження нових матеріалів і наноструктур, дозволяє використовувати їх у нанотехнологіях і сприяє розробці фотоелементів та перспективних матеріалів для ядерних установок. Моделювання фізичних процесів на потужних комп’ютерах, сприяє дослідженню нових матеріалів, оптимізації енергетичного обладнання і дослідженню аварійних ситуацій на ядерних установках , без їх фактичного виникнення.

    ПРО НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ:
    Наші випускники отримають уявлення про фізичні процеси, що відбуваються в різноманітних матеріалах, опанують основні методи їх діагностики та дізнаються все про безпечні конструкції, експлуатацію та зняття з експлуатації ядерних установок.
  • Електроенергетика

    У тебе є заряд? Ти точно належиш до нас! Тебе завжди цікавило, як електрика ,від великих джерел, потрапляє до розетки твого будинку? Тобі хочеться дізнатися, як керується електрична система та яку роль у ній відіграють відновлювані джерела енергії, зарядні станції чи великі акумуляторні батареї? Або тебе лякає проектування світильників? У нас,на електроенергетиці, на тебе чекає світле майбутнє!
    ПРО НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ:
    На навчальній програмі «Електроенергетика» отримаєш вичерпні знання у сфері виробництва та передачі, розподілу та ефективного використання електроенергії. Отримаєш знання в галузі світлотехніки, а також будеш мати справу з технологією низько- та високовольтних приладів. Дізнаєшся принцип і роботу електричних машин, приводів та силової електроніки. Наші випускники працевлаштовані у всіх галузях електроенергетики - від проектувальників електророзподілення, спеціалістів та аналітиків енергетичних систем, аж до керівників у відомих електоенергетичних компаніях.
  • Автомобільна мехатроніка

    Автономний електромобіль Tesla, космічний ровер, персональний помічник, який підключений до Інтернету, інтелектуально керована виробнича лінія... Що між ними спільного? Вони всі мехатронні пристрої! Інформація та практичні знання рухають сучасним цифровим світом. Як з усім цим можна впоратися? Пропонуємо тобі спеціальність, де це можливо. Мехатроніка поєднує інформатику, електронні системи, автоматизацію та механіку з використанням інтелектуальних технологій. Наша гнучка програма навчання пропонує неперевершений вибір предметів. Опанувавши основи, з великого переліку пропозицій, вибереш те, що тобі подобається. Ми підготували для тебе 2 навчальні спеціальності.
    ПРО НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ:
    1.Тебе цікавить використання цифрових технологій та автоматичного керування? Хочеш запрограмувати власний розумний пристрій, наділений штучним інтелектом, візуалізувати його у віртуальній реальності чи представити у мета-версії? Вируши шляхом сучасного напрямку «Інтелектуальні технології та системи».

    2. Хочеш знати, як працюють гібридні транспортні засоби та електромобілі? Зацікавили автономні машини та транспорт? Якщо тебе цікавлять автомобілі, цифровізація їх виробництва чи водневі технології, то саме для тебе є напрямок «Автомобільна мехатроніка та електромобільність».

  • Електротехніка

    Чи подобалось тобі в дитинстві розбирати речі та з’ясовувати, як вони працюють? Поєднайте природну цікавість зі знаннями математики, фізики та схемотехніки, і отримаєш профіль студента електротехніки. Уявляв коли-небудь, яким був би світ без інтернету? Тож зараз уяви собі, яким був би світ без речей, які працюють завдяки електриці. Вивчай електротехніку - галузь, завдяки якій, людство посунулось на мілійон кроків вперед.
    ПРО НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ:
    Наші випускники є експертами в галузі електротехніки, електромагнетизму, схемотехніки, а їхні знання та досвід надзвичайно цінуються в розробці промислових застосувань або у вимірювально-діагностичній техніці.

    Ми навчимо тебе всьому, від комп’ютерного бачення, аж до бездротової передачі даних, але ми не можемо обіцяти, що ти станеш антагоністом Марвела, який буде керувати світом зі своєї міцної самотності.
  • Електроніка

    Ти. коли-небудь замислювався, як працюють найновіші мобільні телефони, планшети чи комп'ютери? Шукаєш різноманітні технологічні гаджети? Бажаєш розробити нову електроніку, аналітичні пристрої чи діагностичні зонди? Тож заповни заяву та почни навчатися на нашій спеціальності без вступних співбесід. Електронні схеми, системи зберігання та передачі даних, передачі керуючих сигналів. Все це містить в собі апаратне забезпечення, без якого сьогодні був би неможливий такий динамічний і швидкий прогрес. Вивчаючи електроніку, ми навчимо тебе розуміти роботу найскладнішими пристроїв, і ти зможеш конструювати різноманітні схеми та апаратні компоненти.
    ПРО НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ:
    Випускник зможе аналізувати, проектувати, діагностувати та підтримувати в процесі різні електронні системи. Він може працювати як член або керівник невеликої команди працівників в товаристві практикантів, у виробничих компаніях різної спеціалізації, напр. у сфері електронних комунікацій, особливо в телевізійних, радіо, регіональних аудіо-відеоцентрах, відділах медичної електроніки у великих медичних центрах, у сфері електронного захисту майна, електронних інформаційних систем, тощо